Кошик
85 відгуків
вул. Колонтаївська ,27, Одеса, Україна
+380 (96) 542-04-65
+380 (48) 788-75-41
Электротехніка, автоматизація, КВП та А, привідна техніка

Transtecno - стовідсотковий "профі" у світі приводної техніки

Transtecno - стовідсотковий "профі" у світі приводної техніки

Transtecno розробляє, виробляє і постачає широкий ряд редукторів (черв'ячні, циліндричні, планетарні) з електродвигунами змінного і постійного струму, виготовляє як типові, так і нестандартні редуктори під спеціальні проекти.

Найбільше поширення в промисловості одержали черв'ячні, циліндричні і планетарні мотор-редуктори.

При цьому більш популярними є черв'ячні редуктори, так як завдяки своїй конструкції вони характеризуються плавністю, компактністю, надійністю, безшумністю роботи і широко використовується в електроприводі.

Основні характеристики і особливості черв'ячних редукторів Transtecno:
передавальні відносини від 5 до 100,
підвищений ККД,
редуктори залиті синтетичної мастилом, розрахованої на весь термін експлуатації, що дозволяє економити сили, час і гроші на їх обслуговування,
модульність: великий вибір вхідних та вихідних приладдя — дає можливість з'єднання моторів з різними габаритами і забезпечує взаємозамінність з редукторами інших виробників,
литий алюмінієвий корпус для габаритів 026, 030, 040, 050, 063, 075, 090 і 110,
чавунний корпус для 130 габариту,
подвійний конічний роликовий підшипник для 090, 100 і 130 габаритів,
універсальність застосування: конструкція редуктора і мастило дозволяють експлуатацію в будь-яких положеннях в просторі.

 

Циліндричні редуктори, порівняно з черв'ячними, мають високий ККД, який не знижується при збільшенні передавального числа.

2-х і 3-ступінчаті циліндричні співвісні редуктори Transtecno серії CMG володіють високим ККД (94% для 2-х ступінчастих редукторів), підвищеної перевантажувальної здатністю, високим моментом і мають посилену конструкцію, що дозволяє експлуатацію у важких умовах роботи.

Циліндричні редуктори Transtecno також заповнені синтетичної мастилом на весь термін експлуатації, а конструкція корпусу дозволяє експлуатацію редуктора в будь-яких положеннях в просторі.

 

Рис. 2. Циліндричний співвісний редуктор Transtecno серії CMG

Наведемо приклади спеціальним розробкам компанії Transtecno для різних специфічних областей застосування.Мотор-редуктори для автоматичних твердопаливних котлів FireTecno – це спеціальна група мотор-редукторів, розроблена для автоматичних вузлів твердопаливних котлів. Група FireTecno складається з черв'ячних, комбінованих черв'ячних і циліндричних редукторів, які можуть комплектуватися однофазними або трифазними двигунами.

Крім того, Transtecno розробила нову лінійку черв'ячних редукторів FT зі спеціальним вихідним валом, який забезпечує механічний захист мотор-редуктора і виконавчого механізму.

 

Мотор-редуктори для портальні та тунельні автомийки випущені спеціально для застосування в автомоечном обладнанні, а саме в портальних і тунельних мийних установках. Лінійка редукторів Car-WashTecno складається з черв'ячних редукторів серії CWT050 і циліндричних редукторів серії CMG002.

Відмінною особливістю редукторів Car-WashTecno є вихідний вал, виконаний з нержавіючої сталі, захищений від окислення корпус, вихідна подвійне ущільнення, вологозахисні ущільнення між редуктором і двигуном, а також їх висока продуктивність і компактні розміри.Мотор-редукторы серии ROBIN – одна из инновационных разработок компании Transtecno для применения в отраслях, которые имеют ограниченное пространство и не нуждаются в большой мощности привода. Серия состоит из двух типов мотор-редукторов: два габарита с двигателями постоянного тока серии ECM мощностью 35 – 70 Вт (12 или 24 В DC) и два габарита с маленькими двигателями переменного тока серии ACM мощностью 40 – 60 Вт (220 В или 380 В AC).

Мотор-редукторы для солнечных систем слежений позволяют обеспечить точное передвижение и позиционирование системы слежения за солнцем, что дает возможность увеличить ежегодное производство энергии минимум на 10% зимой и на 40% летом. Так, исходя из удобства использования и наличия электрической сети, возможно использование электродвигателей постоянного тока серии ЕС с напряжением питания 12В или 24В, а также однофазных MY (220В) или трехфазных асинхронных двигателей серии TS (380В).

Рис. 5. Мотор-редукторы для солнечных систем слежений

Мотор-редуктори PoultryTecno – рішення Transtecno для приводних завдань у сільському господарстві, а саме для систем кормороздач на птахофабриках і свинофермах. Завдяки своїй низькій вартості і високими механічними показниками мотор-редуктори PoultryTecno задовольняють різні специфічні вимоги до цього обладнання, а також успішно застосовуються і для інших високошвидкісних завдань в діапазоні потужностей 0,18 – 1,1 кВт.

Рис. 6. Одноступінчастий циліндричний редуктор Poultry Tecno

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner