Кошик
82 відгуків

Всі замовлення будуть опрацьовані в робочі дні, з понеділка по п'ятницю включно , не рахуючи свят.

вул. Колонтаївська ,27, Одеса, Україна
+380 (96) 542-04-65
+380 (48) 788-75-41
Электротехніка, автоматизація, КВП та А, привідна техніка

Оптичні датчики серії 46B Leuze Electronic

Оптичні датчики серії 46B Leuze Electronic

Поява нової серії – 46B оптичних датчиків Leuze Electronic підняло стандарти на новий рівень. Переваги цих датчиків — великий запас продуктивності і великі робочі відстані, відмінне виявлення предметів, загорнутих в дуже тонкі плівки. Завдяки функції навчання в користувача не виникає проблем з налаштуванням датчика. Наявність інтерфейсу IO-LINK відкриває доступ до всіх можливих параметрах прямо з центру управління, дозволяючи настроювати, вносити зміни та проводити діагностичні операції без будь-яких зусиль! Важливим чинником є можливість роботи обладнання в несприятливих умовах навколишнього середовища при температурах від — 40 до + 60°С, що дозволяє вирішувати найскладніші завдання.

Серія 46В об'єднує датчики одного розмірного виконання– 18*75*43 мм, але різняться принципом дії, характеристиками і можливостями. Відповідно, і областю застосування.

Фотоелектричні бар'єри LSR 46B володіють значною дальністю дії – до 60 м, при цьому маючи в своєму розпорядженні великим потенціалом при роботі в приміщеннях з важкими умовами експлуатації (туман, дим, запиленість). Модифікована модель SLSR 46B служить для ефективного захисту небезпечних ділянок виробництва відповідно до стандарту безпеки EN ISO 13849-1.

Рефлекторні датчики PRK 46B дозволяють вирішувати завдання підвищеної складності, при цьому будучи оптимальними по співвідношенню ціна/якість. Модель PRK 46B.2 оптимальна для застосування на конвеєрних лінях, володіє яскравим світловим плямою, і чудово виявляє палети, обгорнені в прозору плівку.

Флагман серії 46B – дифузійні датчики HRT 46B, дозволяють вирішувати абсолютно різнопрофільні завдання.
Для виявлення темних і світловідбивних поверхонь використовуються інфрачервоні датчики HRT 46B, що володіють мінімальною похибкою при розрізненні світлих і темних предметів, а також діапазоном виявлення до 2,5 метрів.
Модель HRTR 46B, настраивающаяся як з використанням потенціометра, так і через функцію навчання, дозволяє виконати монтаж датчика в лічені хвилини.
Главной особенностью модели HRTR 46B-Teach является возможность задать две различные точки обнаружения, что позволяет экономить значительные средства, сохраняя при этом высокое качество работы.
При использовании диффузного датчика HRTL 46B от наблюдения не ускользнет ни одна мелкая деталь. Лазерное пятно размером всего 3х5 мм позволяет точно обнаруживать или позиционировать предметы на расстоянии до 1 метра.
Із завданням виявлення предметів, що мають кольорову структуру поверхні, чудово справляється датчик HRTR 46 small beam з робочим діапазоном до 500 мм. Ці датчики знайшли основне застосування в деревообробній та пакувальної галузі.
Останній новітньою розробкою у цій серії є датчик HRTR 46B-T з дальністю дії від 200 до 500 мм, що дозволяє виявляти найбільш важкі матеріали, такі як світловідбиваючі, темні або прозорі об'єкти на конвеєрі.

За матеріалами компанії «Алл Імпекс 2001»

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner