Кошик
82 відгуків
вул. Колонтаївська ,27, Одеса, Україна
+380 (96) 542-04-65
+380 (48) 788-75-41
Электротехніка, автоматизація, КВП та А, привідна техніка

WEG представляє нову лінійку мотор-редукторів WG20

WEG представляє нову лінійку мотор-редукторів WG20

В цьому році на виставці Hannover Messe WEG представив нову лінійку мотор-редукторів WG20, яка може пишатися взаємозамінністю багатьох світових брендів поряд з високою енергоефективністю і надійністю.

    Нова лінійка мотор-редукторів включає в себе циліндричні, коническо-циліндричні і мотор-редуктори з паралельними валами з алюмінієвими корпусами, виконаними за технологією лиття під тиском, з діапазоном вихідних моментів від 50 до 600 Нм. Мотор-редуктори комплектуються асинхронними електродвигунами з класом енергоефективності до IE3 і мають стандартизовані монтажні розміри, що робить їх легко взаємозамінними. Завдяки продуманому дизайну і високій якості обробки, користувачі отримують вигоду від експлуатації елементів механіки з точною передачею потужності, високою ефективністю та низьким рівнем шуму і температури. Дочірня компанія WEG, розташована в Австрії, компанія Wаtt Drive, фахівець в області механічних передач, розробила нові редуктори у тісній співпраці з головним заводом WEG в Бразилії.

Стандартизовані розміри мотор-редукторів лінійки WG20 роблять їх ідеальними для використання як в нових, так і існуючих системах по всьому світу.

Модульні мотор-редуктори WEG також охоплюють практично всі напруги живлення, прийняті в світі завдяки внутрішнім перемиканням напруги, що робить їх легко взаємозамінними. Мотор-редуктори особливо ефективні завдяки двоступінчастих редукторів, охоплює широкий діапазон передавальних відносин і низької потужності, що розсіюється, що приводить до зниження температури поверхні корпусу. Точність обробки зубчастої поверхні забезпечує малі втрати при передачі потужності і низький рівень шуму, поряд з плавним ходом і збільшеним терміном служби.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner