Кошик
95 відгуків

Всі замовлення будуть опрацьовані в робочі дні, з понеділка по п'ятницю включно , не рахуючи свят.

вул. Колонтаївська ,27, Одеса, Україна
+380 (96) 542-04-65
+380 (48) 788-75-41
Електротехніка, автоматизація, КВП та Автоматизація, привідна техніка

Модернізація системи управління вібропресом при виготовленні бетонних виробів

Модернізація системи управління вібропресом при виготовленні бетонних виробів

В кінці ХХ століття німецька машинобудівна компанія «HESS Maschinenfabrik GmbH & Co. KG» розробила і впровадила технологію об'ємного напівсухого вібропресування, яка і донині успішно застосовується в будівництві. Цінність даної технології полягає в тому, що для виробництва вібропресованих виробів використовуються місцеві будівельні матеріали (кварцовий пісок, камінь, гравій) та відходи промисловості (шлаки, відходи камнедробления, тирсу та ін.), що дозволяє істотно знизити собівартість виробів.

Технологія виготовлення стінових та дорожніх бетонних виробів методом об'ємного напівсухого вібропресування складається з таких етапів:
виготовлення напівсухий суміші — в бетонозмішувачі змішуються в заданому співвідношенні (інертні матеріали, цемент, вода, пластифікатори);
заповнення форми вібропресу готової бетонної сумішшю, ущільнення суміші за допомогою вібрації;
формування виробів з допомогою тиску пуансона вібропресу;
розпалублення (звільнення виробів із форми), подача на конвеєр готової продукції;
штабелювання виробів — вироби складуються в штабелі і на спеціальних транспортно-технологічних піддонах або транспортуються в пропарювальну камеру, або витримуються в природних умовах;
пропарка — вироби надходять в спеціальну камеру з гідроізоляцією, де створюється вологість – 95% і температура – 60-100С. Сушка виробів в пропарювальній камері дозволяє скоротити час досягнення необхідної міцності виробів до 1-3 діб.

Для формування бетонних виробів методом об'ємного напівсухого вібропресування ще з 30-х років минулого століття застосовується спеціальне обладнання – вібропресу. Сучасні вібропресу мають високоточні системи дозування, що повністю виключають в процесі виробництва людський фактор, автоматизовані лінії транспортування та пакування готових виробів, універсальність (заміна пресформи дозволяє перейти на випуск нових видів виробів), високу продуктивність, істотну економію електроенергії.

Однак, сучасні вібропреси вітчизняних і особливо зарубіжних виробників мають високу вартість, що в умовах нинішньої фінансової кризи виявляється вирішальним фактором для відмови від їх придбання. От і змушені підприємці експлуатувати морально застаріле обладнання з релейною системою керування. Експлуатація такого обладнання – це низька продуктивність, великі витрати часу на ремонт обладнання, складність діагностування аварійних ситуацій, велика частка ручної праці, підвищені витрати на обслуговуючий персонал і, як наслідок, висока собівартість готових виробів.

Виходом з даної ситуації може стати модернізація вібропресу. Фахівці ДП СВ Альтера Черкаси мають великий досвід модернізації систем управління вібропресом виробництва черкаського заводу «Строммашина» (преса СМЖ-854, КR-250), а також зарубіжних виробників.

При порівняно невеликих витратах на нову систему управління, організоване на базі програмованого логічного контролера VIPA 115 (Німеччина) і панелі оператора СП270 ОВЕН (Росія), підприємство отримує надійну і ефективну автоматичну систему керування технологічним процесом виготовлення бетонних виробів.

 

Дана система дозволяє управляти гідравлічними і електричними приводами виконавчих механізмів в ручному і автоматичному режимах. Велика кількість технологічних параметрів дає можливість розширити асортимент виробів, що випускаються і істотно підвищує їх якість. Панель СП270 ОВЕН забезпечує зручний інтерфейс системи і дозволяє оперативно змінювати параметри в процесі технологічного циклу.

Промисловий контролер VIPA 115 проводить оперативний контроль роботи обладнання, за рахунок чого збільшується термін служби вібропресу, підвищується надійність його роботи.

Автоматична система управління вібропресом здійснює контроль і аналіз заданих режимів роботи (автоматичний, ручний), видає попередження про аварійних і технологічних ситуаціях, при необхідності може вести архівування подій. Застосування електрошафи виробництва ТОВ «Євроформат» (Україна) дозволяє захистити компоненти електрообладнання від потрапляння пилу і вологи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner