Кошик
85 відгуків
вул. Колонтаївська ,27, Одеса, Україна
+380 (96) 542-04-65
+380 (48) 788-75-41
Электротехніка, автоматизація, КВП та А, привідна техніка

Рішення для корабельного обладнання

Рішення для корабельного обладнання

У сфері суднобудування і судноплавства потрібна наявність надійного обладнання для забезпечення роботи споживачів в суворих умовах експлуатації. У такий вузькоспеціалізованої середовищі відключення електроенергії призводять до надзвичайно серйозних несправностей навігаційного обладнання, засобів зв'язку органів управління двигуном, що позначається на збільшенні витрат. Згідно з узятим на себе зобов'язанням по розробці інноваційних рішень для забезпечення безперебійності електропостачання, підвищення енергоефективності і зниження витрат компанія Socomec UPS вивела на ринок високопродуктивний ДБЖ NeTYS RT-m, сертифікований згідно з вимогами стандарту DNV 2.4.

DNV ― Det Norske Veritas

DNV ― це незалежна самоврядна організація, метою якої є забезпечення безпеки життя, майна і навколишнього середовища на морі і на суші. DNV здійснює діяльність з класифікації та атестації, а також надає послуги по проведенню перевірок та надання консультацій щодо якості суден, морських об'єктів і обладнання, а також берегових об'єктів по всьому світу, і проводить науково-дослідну діяльність за даними напрямками діяльності.

Простота експлуатації

  • Легконастраиваемый режим роботи перетворювача частоти (50 Гц, 60 Гц).
  • Відсутність необхідності налаштування конфігурації при першому включенні.
  • Широкий ряд комунікаційних протоколів (включаючи TcP/IP і SNmP) для інтеграції в мережі LAN або системи управління будівлею (BmS).

Відповідність практичним потребам

  • Технологія оперативного подвійного перетворення дозволяє отримувати на виході ДБЖ напруга/струм правильної синусоїдальної форми, повністю виключає попадання завад з мережі/в мережу і забезпечує максимальний захист навантаження.
  • Додаткові акумуляторні блоки (eBm), що дозволяють збільшувати час підтримки у відповідності з широко висуваються вимогами, в тому числі і після установки ДБЖ.
  • Чіткий і зручний світлодіодний інтерфейс з пристроєм звукової сигналізації, що дозволяє навіть найменш досвідченим користувачам відразу оцінити робочий стан ДБЖ.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner