Стабілізатор напруги 1000 Вт вхід 100-260 В

- Нет в наличии
- Код: ЛС-1000Т
3 283 ₴
+380 (96) 542-04-65
Київстар ( WhatsApp )( Telegram)
- +380 (48) 788-75-41Інтертелеком
- +380 (93) 410-02-10Лайф
- +380 (66) 820-06-67Vodafone ( Viber )
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Пристрій складається з трансформатора напруги, блоку стабілізації напруги, блоку комутації, блоку захисту, блоку індикації режимів роботи та контролера роботи пристрою в компактному корпусі. Тороїдальний трансформатор із високим ККД сприяє максимальному енергозбереженню. 32-бітовий, високошвидкісний процесор миттєво і точно керує пристроєм, виконує перемикання щаблів регулювання при переході напруги через нуль, аналізує режим роботи, відображає його на багатоінформаційному дисплеї.
Основні переваги стабілізатор напруги Lorenz Electric ЛЗ:
Багатоінформаційний світлодіодний екран з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом показує роботу стабілізатора.
Форма вихідної напруги – чиста синусоїда, без спотворень. Це практично підходить для більшості випадків застосування в побуті, промисловості, виробництві.
Широкий діапазон вхідної напруги (100-260В).
Мінімальний час регулювання напруги на виході.
Спеціальна функція керування вентилятором залежить від навколишньої температури та робочих параметрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lorenz electric |
| Страна производитель | Китай |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 100 В |
| Максимальное входное напряжение | 260 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 1 кВт |
| Полная мощность | 1 кВА |
| Минимальное время стабилизации | 2 мс |
| Максимальное время стабилизации | 25 мс |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 8 % |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип монтажа | Напольный/Навесной |
- Цена: 3 283 ₴

