Корзина
47 отзывов

Модульні перемикачі АВР серії ATyS M

Модульні перемикачі АВР серії ATyS M

28.08.12

Продовжуючи розвиток серії моторизованих перемикачів навантаження ATyS (пристрій для автоматичного вводу резерву), які отримали схвальні відгуки користувачів, французька компанія Socomec запропонувала нові модульні перемикачі автоматичного включення резервного живлення та обладнання (АВР) ATyS M з електромагнітним керуванням на номінальний струм від 63 до 160 А.

Лінійку ATyS M представляють три моделі, починаючи від дистанційно керованого перекидного рубильника ATyS M 3s та закінчуючи повністю автоматизованими перемикачами АВР ATyS M 6s та 6e, 
Конструктивно дані пристрої аналогічні перемикачам ATyS та складаються з силового комутаційного блока (два електрично та механічно з’єднаних силових рубильника) та блока керування. Всі головні функціональні можливості ATyS внесені у серію ATyS М. Для зменшення вартості пристроїв в блоці керування ATyS M на відміну від серії ATyS використовується соленоїд замість мотор-приводу. Модульна конструкція дозволяє монтаж перемикачів як на задню стінку електротехнічної шафи, так і на din-рейку

ATyS М 3s

Базова модель ATyS М 3s фактично являє собою перекидний рубильник з можливістю перемикання між положеннями 1 та 2 (положення 0 в даному випадку є проміжним). Використовуючи незалежне джерело живлення, можна забезпечити керування перемикачем в усіх трьох положеннях. Пристрої дистанційно керуються від зовнішньої логічної схеми керування або програмувального логічного контролера (зазвичай для цього використовують реле керування ATyS С30, що забезпечує контроль низки параметрів електричної мережі та керування силовим блоком ATyS М залежно від заданих параметрів).

ATyS М 6s

Економ-версія ATyS М 6s є повністю автоматизованим пристроєм, що забезпечує автоматичне перемикання навантаження з розривом до вмикання та надає можливість залежно від заданих параметрів автоматично здійснювати перемикання з основного джерела на резервне, а у випадку, коли як резервне джерело використовується дизель-генератор, подавати сигнал на його запуск. Для унеможливлення випадків хибних спрацювань передбачено декілька таймерів затримки процесу комутації з метою контролю стабільності параметрів мережі (наприклад, затримка в положенні 0 для попередження зростання напруги при переключенні на резервну лінію, таймер відключення системи охолодження дизель-генераторної установки після перемикання на основну лінію та ін.). Перемикач має три фіксовані положення з можливими варіантами виконання 1-0-2 або 1-1+2-2.

За допомогою потенціометрів та перемикачів, розташованих на передній панелі ATyS М 6s, можна встановити необхідну для даної мережі номінальну напругу та частоту, контролювати допустимі межі підвищення/зниження напруги та частоти відносно номінального значення, встановити необхідні таймери затримки процесу комутації. Візуалізація стану готовності джерел живлення, автоматичного/ручного режиму керування та ін. здійснюється світлодіодними індикаторами, також розміщеними на передній панелі. В пристрої передбачено релейні виходи для керування запуском/зупинкою дизель-генераторної установки та для аварійної сигналізації.

ATyS М 6е

ATyS М 6е розширює функціональні можливості моделі 6s, додатково забезпечуючи пристрій функціями моніторингу напруги і частоти живлення в основній та резервній мережах, контролем чергування фаз та несиметрії трифазної системи напруг, доступом до режимів програмування та тестування.


Вищезазначені параметри мережі, а також інформація про положення перемикача, готовність джерела, встановлені таймери та лічильник кількості циклів комутації відображаються на компактному рідкокристалічному дисплеї, розташованому безпосередньо на передній панелі приладу. Для настроювання режиму роботи використовується допоміжна клавіатура, яка теж розміщена на передній панелі.

Для контролю робочого стану АВР в ATyS М 6e передбачено низку тестових режимів, що моделюють різні ситуації, наприклад, про вимкнення основної мережі та переключення на резервну мережу; ввімкнення та зупинку дизель-генератора та перевірку працездатності перемикача в різних робочих положеннях. В ATyS М 6e наявна функція автоматичного перемикання в положення 0 після втрати джерела живлення (пристрій накопичення енергії забезпечує комутацію навіть за відсутності напруги на входах живлення).

В цілому повністю автоматизована версія ATyS M 6e надає широкі можливості керування. Наприклад, можна запрограмувати стабільність положення навантаження або від’єднання навантаження після переривання електропостачання. Ця функція забезпечує від’єднання дизель-генератора після зупинки і усуває потребу в ручному від’єднанні навантаження за допомогою перемикача у разі повторного запуску дизель-генератора.

Контакты
 • Телефон:
  +380965420465, Киевстар ( WhatsApp )( Telegram)
  +380487887541, Интертелеком
  +380934100210, Лайф
  +380668200667, МТС ( Viber )
 • Контактное лицо:
  Александр Кулик
 • Адрес:
  ул. Колонтаевская ,27, Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  kulik_a@sv-altera.od.ua
 • Skype:
  kulic_arm79